Популярне

Родина

Не такий страшний звір, як його малюють. Увага: теща

Молоді сім’янини часто порівнюють тещу з пивом, стверджуючи, що і те, й інше ідеально на столі в холодному вигляді. Вони воліють, щоб вона не втручалася в їхнє подружнє життя і завжди шукають радикального виходу. Та перш ніж робити поспішні висновки, зрозумійте чому відбувається втручання матері дружини і чи завжди вона – ворог?

Шукаємо кохання в новому 2016 році

У Новий рік кожен бажає знайти свою другу половинку якщо її ще немає. Головне – не розчаровуватись та взяти все під власний контроль. Для того, аби не бути самотнім варто дещо змінити. А саме:

Татку, прочитай мені казку

Навіть якщо Вам не доводилося чути таку фразу від своєї донечки чи сина, знайте – вони цього потребують. І це не просто дитячі забаганки, а науково доведений експеримент.

Що може розповісти дитячий малюнок?

Всі діти обожнюють малювати. За допомогою малюнку дорослі зможуть розпізнати внутрішні переживання, страхи, думки, почуття дитини. То ж до таких творінь дорослим завжди потрібно ставитись з особливістю.

Коли варто дитині придбати смартфон?

У сьогоднішній час кожна доросла людина має смартфон. Зараз маленька дитина близько віку – 2 років зможе сама вміло користуватись планшетом чи смартфоном.

Правильно розмовляємо з своєю дитиною

Мама і тато для своєї дитини завжди хочуть все найкраще. Для цього батьки прикладають багато зусиль, адже вони бажають щастя, успіху дитині, щоб вона здобула освіту, змогла себе реалізувати. але деколи батьки роблять навпаки, хоча вважають що у них благі наміри. Часто мама і тато мають серйозні розмови з дітьми. Вони можуть бути різного характеру: виховні, повчальні, а деколи скеровуючи на шлях праведний.

Їстівна ялинка

Свята тривають. Чекаємо гостів? Хочемо їх здивувати, а ще гарно прикрасити святковий стіл? Для цього можна приготувати їстівні ялинки. Вони можуть бути солодкими і подаємо їх як десерт, або ж виступити як закуска.

Риси характеру чоловіка з якими не варто миритись

Зазвичай, чоловіки вважають, що у жінках є певні риси характеру які не завжди зрозуміти чоловікові.

Святковий стіл для дітей

Наближається Новий рік, а разом із ним ряд свят. Внаслідок цього, кожна мама хоче приготувати щось таке, аби сподобалось як дорослим так і дітям. Ми готуємо багато різних смачних страв, але не все рекомендується вживати дітям. Варто уникнути певних «екзотичних» салатів чи інших страв, адже реакція організму може бути непередбачуваною та призвести до алергії. Як порадувати свою малечу смачною їжею, а головне – не шкідливою?

Як не сварити дитину?

Доводити свою правоту за допомогою підвищеного голосу і нервових рухів – завдання не з приємних. Якщо ж Ваш опонент ще й дитина – взагалі неприпустимо і шкідливо. Вона чує не крики, а спокійний голос.

Вчимо дитину чистити зубки

Привчити дитину до чищення зубів бажано якнайраніше – як тільки Ваше чадо зможе тримати у руках щітку. Це вбереже його від передчасного знайомства із стоматологом.

Правильно гуляємо з малечею

Зимова пора року особлива своєю красою. Прохолодна температура не завжди викликає бажання проводити час на свіжому повітрі. Як би нам не хотілося виходити з дому, але прогулянка важлива для здоров’я всієї сім’ї. То ж одягаємось тепло і гайда на прогулянку.

Чому молоді сім’ї розпадаються?

Сьогодні почастішали випадки коли новостворені сім’ї просто тріщать. Ну, ось і знову ще одна пара розпалась, а він та вона залишились самотніми. А коли вже і діти є, то починається конкуренція з ким малеча буде жити, поділ майна і тд. Що штовхає молодих людей на такий крок?

Хворобливі стосунки

Люди, які зустрічаються часто аналізують свою поведінку, а також спостерігають за іншими закоханими. Дехто говорить, що така поведінка «Х» є неприйнятною і відразу звертають увагу на себе.

Основні помилки батьків при вихованні дітей

Кожні батьки хочуть виховати свою дитину так, щоб вона змогла гідно стати на ноги та пройти свій шлях. Одні батьки хочуть мати надто слухняну дитину, вони виконують всі примхи дитини та завдання замість неї.

Як встигнути все маленькому школярику?

Здається, щойно прийшла дитина зі школи, не встигла переодягнутися та пообідати як вже вечоріє. Після шкільних занять потрібно трохи відпочити. Зазвичай малеча перериває навчальний процес різними іграми чи переглядом улюблених мультфільмів. То ж постає питання планування свого робочого дня. А ще й відпочинку, або як встигнути все?

Батькам це варто знати

Кожен із нас або має вже маленьке чадо, або ж планує створювати сім’ю, а хтось вже очікує своє маленьке диво. Кожним батькам потрібно вміти спілкуватись із дітьми, хоча це не завжди вдається і як виявляється спілкування – непроста річ.

Сила жінки в …

Існує два типи жінки як і чоловіків. Перший – жінка домашня, яка оберігає дім, виховує дітей і весь час приділяє тільки сім’ї. Другий тип – жінка, яка віддає перевагу кар’єрі.

Дитина капризує? Що робити?

Майже у кожного є така ситуація, коли заходить у магазин з малечею, а вона капризує. Все це внаслідок того, що дитина хоче чергові солодощі, іграшку.

На що батьки повинні звернути увагу?

Відправляючи до школи дитину батьки вважають, що там дитину навчать всього. Але це не так. Батькам самим потрібно прикласти достатньо зусиль, щоб виховати гідну людину. Не треба перекладати свою частку відповідальності та виховання дитини на школу.

Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією