Популярне

Винуватець аварії переклав вину на загиблого чоловіка

Ні в Гусятинському районному, ні у Тернопільському апеляційному суді 24-річний Андрій К. своєї вини не визнав і від дачі показів відмовився на підставі ст. 63 Конституції України. Та найгірше, що юнак власну провину у смертельній аварії намагався перекласти на загиблого в ній друга.

Тієї фатальної ночі (трагедія сталася наприкінці травня 2015 року) хлопці трохи напідпитку поверталися додому. За кермом «Мерседеса» сидів  власник іномарки Андрій К. (згодом це підтвердять свідки дорожньої пригоди та висновки проведеної технічної експертизи). Сам винуватець це заперечував, оскільки знав, що Правилами дорожнього руху категорично заборонено керувати автомобілем  у стані алкогольного сп’яніння.

Більше того, незважаючи на встановлені дорожні знаки, іномарка летіла зі швидкістю не менше 100 км/год дорогою від райцентру Гусятин у бік Гримайлова.

На заокругленій частині дороги села Городниця Гусятинського району водій не впорався з керуванням і автомобіль декілька разів перекинувся. Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди загинув його товариш, який сидів поруч на пасажирському сидінні. Від удару хлопця просто викинуло з салону.

Незначні травми отримав і інший пасажир: хоч він і сидів ззаду, свідки аварії ледве витягнули його разом з водієм із перекинутого авто.

Розгляд у суді тривав декілька років. Нарешті, повідомили у прес-службі Тернопільського апеляційного суду, вироком Гусятинського районного суду Андрія К. засуджено до 6 років позбавлення волі з позбавлення права 3 роки керувати всіма видами транспортних засобів. Також частково задоволено позови батьків і рідних потерпілого та стягнуто з обвинуваченого 400 тис. грн. моральної та понад 65 тис. грн. матеріальної шкоди – на користь батька. Крім того, суд зобов’язав страхове товариство сплатити батькам загиблого по 7 тис. 308 грн. моральної шкоди та понад 24 тис. 600 грн. матеріальної шкоди.

Тернопільський апеляційний суд залишив цей вирок без змін.

Олександр Микитів
Всі статті автора

Тернопіль

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією