Популярне

Слова і фрази, які зроблять резюме значно кращим

Резюме – це візитна картка. І саме від його структурованості, грамотності, а головне — якісного наповнення залежить рішення рекрутера: запросити кандидата на співбесіду чи відкласти документ вбік.

Тому підбирати слова в резюме слід із особливою ретельністю. Експерти Міжнародного кадрового порталу hh.ua підготували перелік слів і фраз, які допоможуть зробити резюме кращим і вагомішим.

Досвід

При описі досвіду роботи важливо пам’ятати: чим більш конкретні й менш шаблонні фрази ви використовуєте, тим краще продемонструєте свій професіоналізм і компетентність. Головний помічник у цій справі — дієслова:

1.    розробив проект, вирішив задачу;
2.    спланував роботу відділу;
3.    збільшив продажі на 5%;
4.    очолював команду із п’яти осіб;
5.    досліджував ринок;
6.    спроектував схему продажів;
7.    розширив коло клієнтів, обов’язків, зону відповідальності;
8.    систематизував знання, правила, інформацію про проект;
9.    займався адаптацією нових співробітників;
10.    взаємодіяв із держорганами;
11.    скоротив витрати на виробництво;
12.    а також: створив, покращив, розвинув, адаптував, модернізував, винайшов, систематизував, урегулював, спрогнозував, прискорив, розширив, забезпечив, досягнув, завершив, виграв.

Навички

Для кожної професії є свій перелік цінних навичок. Якщо ви — бухгалтер, то краще зробити наголос на уважності й точності в роботі. Якщо керівник, згадайте про управління, про планування і виконання плану. Якщо ви — творчий працівник, надайте портфоліо, перерахуйте програми, в яких працюєте. У цьому блоці резюме доцільними будуть конструкції:

1.    стратегічне мислення, здатність планувати на кілька років уперед;
2.    уміння розставляти пріоритети;
3.    критичне мислення;
4.    дотримання термінів;
5.    уміння доводити свою точку зору;
6.    навички презентації та самопрезентації;
7.    уміння налагоджувати зв’язки (нетворкінг);
8.    знання закону про рекламу/про авторське право/інших галузевих норм;
9.    володіння техніками продажу/навичками мозкового штурму/і так далі;
10.    здатність одночасно працювати над багатьма завданнями: для планування роботи використовую Trellо, Project, Jira;
11.    уміння мотивувати;
12.    орієнтованість на клієнта.

Про себе

Багато розповідати про себе не варто, оскільки цей розділ роботодавці сприймають неоднозначно. Одні захоплюються, коли побачать знання рідкісної мови, інші пропускають або задаються додатковими запитаннями. Якщо ви все ж вирішили заповнити цей пункт, то покажіть роботодавцю, що у вас є інтереси, які позитивно впливають на роботу. Використовуйте фрази:

1. активний командний гравець — займаюся аматорським футболом 4 роки;
2. беру участь у волонтерському проекті;
3. захоплююсь рукоділлям, спокійно ставлюся до рутинної роботи;
4. харизматичний, до 26 років грав у театральній студії;
5. відповідальний, у студентські роки для підробітку працював вожатим у літньому таборі.

Професійний HR-менеджер зможе розгледіти хорошого спеціаліста з перших рядків резюме. Тим більше, якщо резюме написане грамотно, структуровано, з використанням сильних і чіпких фраз.
 

Міжнародний кадровий порталHeadHunter Україна
Всі статті автора

Бізнес

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією